אודות

נעים להכיר, נועה אוחנה
הבעלים של נועה.נוף תכנון נוף וסקרי עצים.

בעלת ותק של למעלה מ-17 שנים בתחום תכנון הנוף והגינון; מתכננת נוף, סוקרת עצים, אילנאית ומרצה במגמת הנדסאי אדריכלות נוף.

הקמתי את החברה מתוך זיקה עמוקה לחוץ, לטבע לעיצוב ולאומנות.
מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי להסתובב באויר הפתוח, ללכת יחפה על האדמה, לגעת בצמחיה ולהתבונן בשמיים שסביבי. את אלו הפכתי לחומרי הגלם של היצירה שלי. המומחיות שלי היא ביצירת מרחבים שיהוו "עולם ומלואו" עבור השוהים בהם;  מרחבים שיממשו את הפוטנציאל הטמון בהם: שיהיו פונקציונליים ומתוכננים כהלכה, אסתטיים ומרגיעים, שיתקיים בהם חיבור זורם בין החוץ לפנים תוך התייחסות לטופוגרפיה ונופים שכנים, הצללה ורוח.

אני מייצרת תחושה של זרימת אנרגיה טובה בתוך המרחב עצמו ע"י בחירה נכונה של האלמנטים, מיקום מוצלח שלהם בשטח והחיבור ביניהם. בעבודתי אני מביאה את הטבע והגינון אל תוך מרחב המחיה של לקוחותיי, ונעזרת בכישורי העיצוב שלי כדי ליצור מרחב מותאם אישית לכל אחד לפי רצונותיו.

נועה נוף - לחשוף את היופי שבמרחב - תכנון נוף שישאיר אתכם בחוץ | תכנון נוף | סקרי עצים | ייעוץ נופי
נועה נוף - לחשוף את היופי שבמרחב - תכנון נוף שישאיר אתכם בחוץ | תכנון נוף | סקרי עצים | ייעוץ נופי

החזון שלי

שמירה על איכות חיים גבוהה במרחב הסביבתי

העבודה שלי היא רבת השפעה, כיוון שכל שטח שאני מתכננת היום, משפיע על החיים של המחר. התכנון הנופי מתבצע מתוך ידיעה שמונחת על כתפיי אחריות רבה וחשובה; אני רותמת את כל כישורי והידע המקצועי שלי כדי להפוך את הסביבה לשימושית, נעימה ומותאמת במדויק עבור הצרכים שלהם.

הערכים שמלווים אותי בעבודתי

יצירת הרמוניה סביבתית

בעבודתי אני מתחשבת בנתונים הסביבתיים הקיימים בשטח – כיוונים ומסדרונות רוח, אקלים מקומי, תנאי אור וצל ביחס למבנה או עצים קיימים, סוג הקרקע ועוד. התכנון יתבצע בשת"פ עם הסביבה והמלצותיי ימנעו פגיעה בסביבה מחד ויספקו את הפתרונות הדרושים ללקוחותיי מאידך.

יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא

אני מתרגמת את הצרכים של לקוחותיי למרחב חוץ בהתאמה אישית, עם דגש על כל הפרטים הקטנים ביותר, מחפשת פתרונות יצירתיים ולא מתפשרת על האיכות הטובה ביותר.

 אני מקפידה להיות מעודכנת בנושאים ופרקטיקות הקשורים לתחום, לומדת ומעשירה את ארגז הכלים המקצועי כדי להיות רלוונטית ולספק מענה כולל ללקוחותיי.

ליווי אישי

אני מלווה את לקוחותיי בכל שלבי התכנון וההקמה, בכדי להבטיח שהמרחב החיצוני יישאר אסתטי ואיתן לאורך השנים.

אמינות והוגנות

בבסיס עבודתי עומדת ההבנה שכל מערכת היחסים ביני לבין לקוחותיי, ספקים, אנשי מקצוע, יועצים וכו' מבוססת על אמינות והוגנות.
זה מתבטא ביחס האישי, במחירי השירות ותנאי התשלום ועוד. דרך ארץ קדמה לכל.

תקתקנות ועמידה בלוח זמנים

תכנון ועיצוב סביבתי ונופי כולל קשת רחבה של פעולות שצריכות להתבצע לטובת הצלחת הפרויקט. עם תחילת הפרוייקט אנו מגדירים לוחות זמנים להתקדמות ובמהלך העבודה אני מקפידה לבצע את עבודתי בתקתקנות וביעילות. עמידה בלו"ז שנקבע מראש מפחיתה את הסיכוי להוצאות כלכליות מוגדלות וכן לבזבוז זמן.

העבודה על פרויקט תכנון ועיצוב נוף מאחדת מספר מימדים הנקשרים זה בזה: המימד האנושי, הנופי, והחברתי-תרבותי. אני רואה במקצוע שלי שליחות, ופועלת ליצירת מרחב בעל משמעות ללקוח.

שאלה? ייעוץ? כתבו לי!

כשמדובר בתכנון ועיצוב מרחב חוץ, טבעי שתתעוררנה שאלות. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר כעת ולהעזר בידע ובניסיון שצברתי, כדי לקבל החלטות מושכלות ונבונות.

אשתמש בפרטים רק כדי ליצור איתך קשר בטלפון או בווצאפ. אני לא שולחת חומר פרסומי או ספאם.